SHOW

CABARET - THE ONE AND ONLY

Saalis kustub valgus ja süttivad rambivalguse tuled, mängima hakkab vali ja lõbus muusika – algab Cabaret.

Nähes artistide glamuurseid kostüüme, säravat naeratust, lihvitud graatsilisi liigutusi saame järjekordselt aru, et elame ühe ja ainsa korra, täna ja nüüd, ning selles elades tuleb sellest võtta kõik.

Life is a C A B A R E T !

Koosseis: 5-7 nais- ja 2 meestantsijat

Kestvus: 25min

FOLKSHOW

Meeleolukas rahvusliku sisu ja stiliseeritud rahvariietega tantsuetendus.

Teid naerutavad lõbusad meremehed, meeleolu loovad pruutpaar ja hoogne pulmapidu. Kõik kulmineerub eesti rahvatantsu pärli Kaera-Jaaniga. Programm sobib nii rehetuppa kui mõisahoovi, pulma ja muidu peole.

Asendamatu meelelahutus suvistel väliüritustel.

Koosseis: 3 nais- ja 3 meestantsijat

Kestvus: 20-25 min ( koos rahva tantsitamisega 25-30 min)

SHOWMEN

Laval ainult mehed.

Jõuline ja seksikas meeste tantsushow ei jäta külmaks ühtegi naisterahvast. Tõeline kokteil eri maade, ajastute ja situatsioonide meestest. Teie ees on Ukraina kasakad, macho pintsak-lipslased, gangsterid, meremehed. Aga kuhu jääb striptiis? Sorry, see pole see show. Selle asemel, et end teie ees alasti kiskuda, tuleme ja tantsime teile. Ja need mehed tõesti oskavad seda.

Koosseis: 5 meestantsijat

Kestvus: 20 min (või 2 x 10 min)

SOTSPOP (Live)

Shows on taastatud 80-ndate aastate glamuurse estraadikontserdi õhkkond. Kahe laulja esituses kõlavad just need lood, mis selleaegset muusikamaastikku ilmestasid.

Neid toetavad meeleolukate tantsunumbritega neli tantsijat ja vaimukad vahetekstid on kui rosinad saia sees.

Äärmise lugupidamisega suhtume esitlusele tulevatesse muusikapaladesse ning tolleaegsetesse artistidesse. On hoidutud labasest parodeerimisest ja püüame jätkuvalt hoida selle kultuuriajastu vaieldamatult kõrget taset. Teie ette astuvad Valeri Leontjev, Baccara, Jaak Joala, Boney M jne.

Show täis äratundmisrõõmu ja nostalgiat.

Koosseis: Naislaulja, meeslaulja, 2 nais- ja 2 meestantsijat

Kestvus: 30 min

KAZAK SHOW

Jõuline ja kaasakiskuv tantsuetendus, milles on nii Doni äärsete kaskede hõngu, igatsev-nukraid ballaade kui töölisromantikat. Avastame slaaviliku karakteri eripära läbi humoorika lähenemise nende kultuurile ja harjumustele.

Koosseis: 3 nais- ja 3 meestantsijat

Kestvus: 20 min

GLAM SHOW

Tegemist on glamuurse ja särava tantsushowga, mis ei jäta külmaks ühtegi pealtvaatajat. Ajatuid ja meeldejäävaid meloodiaid kaunistab õhuline ja värvikirev sulemeri.

Suurepäraseid elamusi pakkuv show, mis tänu uudsetele show elementidele on saanud kaasaegse rüü.

Koosseis: 5-7 nais- ja 2 meestantsijat

Kestvus: 25 min